#1 2011-12-21 23:44:39

mirella
Gość

konsolidacja i dobranie gotówki

witam!
zarobki 1700netto,dwa duże kredyty(razem ok 50 tyś) raty razem wynoszą 1400.czy jest możliwość konsolidacji i dobranie gotówki?kredyty są na mnie a spłacam razem z córką ponieważ nie ma udokumentowanych dochodów.mąż córki prowadzi działalność zarobki ok 3000 tyś ale widnieje w bik i krd.ja w biku nie jestem.czy mamy szansę na kredyt ?pozdrawiam

#2 2011-12-21 23:46:40

ulka
Gość

Odp: konsolidacja i dobranie gotówki

Tak, byłyśmy w banku.Trudno jest coś normalnego załatwić, oferta banku to,przez 3 miesiące wpłata po 1500 złotych a następnie co miesiąc 4000 zł ( do tej pory rata wynosiła 2800) to jest jakaś paranoja. Z 9 lat na jaki był wzięty chcą skrócić do 4lat. Kredyt był brany w PKO BP.Kto teraz tyle zarabia, żeby płacić takie kwoty a za co żyć ? znowu być na pożyczkach ,to jest jakaś paranoja.Pozdrawiam

#3 2011-12-21 23:47:51

poli
Gość

Odp: konsolidacja i dobranie gotówki

Witam, prosze mi powiedziec czy te 1500 zł to obciazenie miesieczne ?? W takim przypadku nie maja Państwo zdolnosci.
Operat nie jest konieczny, opinia robiona przez bank to 300 zł
Rata przy oszczedzaniu 2150 zł bez oszczedzania 2313 zł
Oszczedzanie platne za rok z gory 7920 plus prowizja i wklad wlasny .
Przy zlotowce rata jest wyzsza o ok 500 zł, tak wiec w calym koszcie kredytu roznica jest bardzo duza. Przy transzach 50/50 mozna zyskac lub stracic. Patrzac na kurs waluty i spekulacje wokol niej ciezko powiedziec co moze sie wydarzyc.
Rata platna jest 4-go kazdego miesiaca, mozecie Panstwo wybrac splate bezposrednio w EURO.
Nie ma zadnego znaczenia , no chyba ze jest Pan na macierzynskim

Ps. prowizja 2% jest bardzo niska, czy aby na pewno taka wlasnie Wam zaproponowano ??

Szybka odpowiedź

Wprowadź wiadomość i wyślij
Jesteś człowiekiem czy robotem?

Sprawdzenie czy jesteś człowiekiem czy robotem.

Stopka

Forum oparte na FluxBB