#1 2012-10-22 08:46:10

Gogol
Użytkownik

Polećcie jakieś kompleksowe ubezpieczenie rodziny

Możecie polecić jakieś kompleksowe ubezpieczenie rodziny, chodzi mi o całokształt, zatem dom jako budynek, samochód i zdrowie ludzi, czyli jak się coś spali lub jak się ktoś połamie, to dostaniemy ubezpieczenie.

#2 2012-12-13 13:37:06

Amazing
Użytkownik

Odp: Polećcie jakieś kompleksowe ubezpieczenie rodziny

Jak kompleksowe ubezpieczenie rodziny, to chyba polecam PZU, moim zdaniem to by było najlepszym rozwiązaniem. Jak weźmiesz więcej ubezpieczeń, to dorzucą Ci jeszcze zniżki.

#3 2012-12-28 23:16:03

Kersher
Użytkownik

Ja dotąd miałem w PZU, już będzie jakieś 15 lat odkąd mam ubezpieczone u nich kilka rzeczy w tym rodzinę i jestem naprawdę zadowolony, dlatego z całą pewnością polecam PZU. Wiele osób ma podobne do mnie zdanie.

#4 2013-01-30 18:46:00

jagoda
Użytkownik

Takich ubezpieczeń jest ogromna ilość...każdy moze wybrać takie które to w pełni spełni jego oczekiwania. Jest tak wiele firm ubezpieczeniowych że obecnie nie jest to żadnym problemem. wystarczy wybrać odpowiednią. Ja mam całą rodzinę np ubezpieczoną w Warcie.

#5 2013-02-21 13:08:27

natalka19
Użytkownik

PZU ma wysokie składki ale z tego co słyszałam to nigdy nie było problemów z tym aby wypłacili odszkodowanie. Ja jestem ubezpieczona w Warcie i myślę, że tam są korzystniejsze składki.

Szybka odpowiedź

Wprowadź wiadomość i wyślij
Jesteś człowiekiem czy robotem?

Sprawdzenie czy jesteś człowiekiem czy robotem.

Stopka

Forum oparte na FluxBB