#1 2012-11-18 16:54:51

Kamionka
Użytkownik

Słyszeliście o "skoczkach"?

Słyszeliście o skoczkach? (ang. jumpers), to osoby, które wyłudzają pieniądze za rzekome szkody. Ktoś taki czeka na pasach i patrząc na niego mamy wrażenie, że będzie czekał zanim przejedzie samochód, nagle gdy się zbliżamy, skoczek wychodzi na ulice lub skacze na maskę...
Co Wy na to?

#2 2012-11-20 09:45:30

Kromix
Użytkownik

Odp: Słyszeliście o "skoczkach"?

Widziałem, nawet kiedyś taki filmik, czekaj no poszukam na Youtube, dlatego ja polecam serdecznie taki oto filmi, krótki bo krótki, ale pokazuje jak chcą wyłudzać ubezpieczenia:
http://www.youtube.com/watch?v=ypWr64REEyM

#3 2012-12-13 13:26:19

Amazing
Użytkownik

Ale trzeba być popier, żeby taką akcję zrobić. Przecież jakby ktoś spanikował i chciał przyśpieszyć, to by mógł gościa przejechać i skończyłoby się kombinowanie.

#4 2013-01-18 17:58:22

baskab
Użytkownik

Wiecie co, takie sytuacje są coraz częstsze...sama nie wiem z czego to się bierze....Nawet osobiście miałam do czynienia z takim skoczkiem...Normalnie sobie gość stał na pasach i miałam wrażenie że będzie czekał a tu nagle bach pod maskę...masakra normalnie...oczywiście wyłudził odemnie odszkodowanie ;/

#5 2013-01-26 20:58:27

MartaBania
Użytkownik

Wiecie co, ci ludzie o których mówicie czyli tak zwani skoczki pojawiają sie nagminnie na ulicach. Ciekawe co powoduje ich zachowanie. Prawdopodobnie chcą uzyskać pieniądze za wypadek i uszczerbek na zdrowiu sad

#6 2013-10-18 22:08:44

eryk89
Użytkownik

W wielu miejscach przy pasach są kamery i w ten sposób wychodzi na jaw to co robią.

#7 2014-06-23 16:32:02

Auriga
Użytkownik

Najlepiej jest mieć po prostu kamerkę w samochodzie. Te rejestratory są zbawieniem. Już nie jedna sytuacja się skończyła właśnie na niekorzyść kombinatora. Ale trzeba mieć taką kamerkę.

Szybka odpowiedź

Wprowadź wiadomość i wyślij
Jesteś człowiekiem czy robotem?

Sprawdzenie czy jesteś człowiekiem czy robotem.

Stopka

Forum oparte na FluxBB