#1 2012-12-26 16:16:19

Henio
Użytkownik

Zaniżone odszkodowanie

Firma ubezpieczeniowa, zaniżyła mi odszkodowanie, bo stwierdzili, że części na które mam fakturę, po roku uległy amortyzacji, dlatego chcą mi zapłacić 50% mniej niż powinienem otrzymać, to śmiech i kpina!

#2 2012-12-28 00:05:21

Gibki
Użytkownik

Odp: Zaniżone odszkodowanie

Jak wielka jest strata dla Ciebie? Czy to koszty rzędu kilkuset złotych? Bo jeśli to jakaś mała różnica, to lepiej sobie nie zawracaj głowy, odpuść sprawę, bo nie warto pakować się w tarapaty.

#3 2013-02-23 14:37:30

pawełek
Użytkownik

Ile straciłeś? Niestety dzisiaj tak już bywa, że raczej wszelkie instytucje działają na swoją korzyść a nie na korzyść poszkodowanego.

#4 2013-02-26 17:30:09

Krzysztof_Kawałowski
Użytkownik

Ale dlaczego sobie odpuścić. Nie pojmuję takiego myślenia. Czy TU jak masz do zapłacenia 100 zł składki sobie odpuszcza? Ciąga cię po Sądach.
W tego rodzaju sprawach nie rozpatruje się wielkości roszczenia ale jego zasadność. Są firmy w internecie, między innymi moja smile, które zajmują się skupem tego rodzaju świadczeń. Jak masz sobie odpuścić to proszę mi sprzedać świadczenie a ja poprowadzę tego rodzaju sprawę. Poza mną i Panem jako poszkodowanym nie zadowolony z takiego obrotu sprawy będzie tylko zakład ubezpieczeń, ale to chyba nie jest problem.

Pozdrawiam,
Krzysztof_Kawałowski

#5 2013-02-27 22:05:45

aneta.nic1
Użytkownik

Tak, tak. Nie długo może jeszcze wymyślą, że całe auto uległo amortyzacji. Czego to nie wymyślą aby ludziom wypłacić mniej niż im się w rzeczywistości należy.

#6 2013-03-01 00:38:18

Kacper
Użytkownik

No kombinowanie jest - wiadomo, lepiej zarobić jak najwięcej, a z klientami się nie liczyć, a teraz jeszcze jest taka ogromna konkurencja, że firmy tną po kosztach, a później nie ma się co dziwić, bo chca sprzedać jak najwięcej, a kasy nie ma:/

#7 2013-10-18 22:14:17

eryk89
Użytkownik

Z tego co pamiętam to chyba Europejskie Centrum Odszkodowań walczy z takim praktykami. Idziesz do nich z dokumentami, a oni je analizują i chyba po 10 dniach od weryfikacji wypłacają ci kase.

#8 2013-10-20 22:11:35

toni
Użytkownik

A coś więcej możesz o tym napisać? Od czego zależy wypłata kasy? Jakie trzeba spełniać warunki?

#9 2013-10-31 21:11:12

eryk89
Użytkownik

Tu masz cały artykuł o tym http://www.forum-ubezpieczenie.pl/oc-f8/ Powiem tak, ja nie korzystałem z tego, ale generalnie korzystałem z ich usług gdy miałem problem z wypłatą pieniędzy z ubezpieczenia za połamane palce i szycie na ręce. Firma spoko. Nie było większych problemów, ale oczywiście wszystko zależy od tego na jakiego agenta się trafi.

#10 2013-11-23 23:58:39

toni
Użytkownik

Umówiłem się na spotkanie z agentem. Trzeba mieć szkodę częściową i wypłatę pieniędzy do ręki, a nie na konto serwisu. Zobaczymy co będzie smile

Szybka odpowiedź

Wprowadź wiadomość i wyślij
Jesteś człowiekiem czy robotem?

Sprawdzenie czy jesteś człowiekiem czy robotem.

Stopka

Forum oparte na FluxBB