#1 2012-12-28 23:14:56

Kersher
Użytkownik

Ubezpieczenie za złotówkę dziennie

Czy widzieliście reklamę tej firmy na wypadek pogrzebu? Płaci się złotówkę dziennie, a w razie zcego owa firma pokryje 100% kosztu pogrzebu. Jak to oceniacie? Co warto przy tym przygotować?

#2 2012-12-30 20:44:26

Szkodnik
Użytkownik

Odp: Ubezpieczenie za złotówkę dziennie

No to ma sens dla ciebie i dla firmy która to oferuje. W sumie 30 - 60 zł to nie jest tak duzo, ale z drugiej strony emeryt jak ma niską emeryturę... kto wie. Ja osobiście chyba bym się skusił jak bym miał te 60 - 70 lat. Dla dobra rodziny.

#3 2013-01-14 19:42:01

baskab
Użytkownik

Sensacja jakaś...nie wiem czy coś takiego jest w ogóle realne....to tylko mas media tak kształtują opinię aby każdy się chciał ubezpieczać a tak naprawdę to w tym na pewno są inne koszty a jeśli nawet nie to pewnie w razie śmierci to i tak rodzina musi pogrzeb załatwić i zapłacić ;/

#4 2013-01-29 21:14:33

jaska22
Użytkownik

Według mnie nie warto, to kupa kitu ..nikt nie zaoferuje ubezpieczenia za 1 zł . To jedynie reklama, która to jest w zasadzie kłamstwem.

#5 2013-02-15 13:54:31

natalka19
Użytkownik

Nie chce mi się jakoś w to wierzyć. Na pewno jest w tym jakiś haczyk. Nikt nie zaoferuje ubezpieczenia w tak niskiej cenie bo jest to po prostu nie opłacalne. A telewizja koloruje tak wszystkie sprawy aby zarobić i nic więcej.

Szybka odpowiedź

Wprowadź wiadomość i wyślij
Jesteś człowiekiem czy robotem?

Sprawdzenie czy jesteś człowiekiem czy robotem.

Stopka

Forum oparte na FluxBB