#1 2013-02-14 09:30:19

Zimek
Użytkownik

Konto w Nest Banku opinie bez ściemy :)

Czy ma ktoś z Was konto w Nest banku (stary Smart)? Chciałbym się dowiedzieć kilku ciekawostek na ten temat. Mam takie pierwsze pytanie z ciekawości, czy Nest Bank to jest ta sama spółka co FM Bank?
No i powiedzcie coś o tym Banku Nest, jakie tam są warunki?

#2 2013-02-25 00:55:54

DziewczęL
Użytkownik

Odp: Konto w Nest Banku opinie bez ściemy :)

Nest Bank ma chyba ten sam kapitał co FM Bank (jego właściciel). Chcieli stworzyć po prostu ciekawy bank internetowy, co im się z resztą udało. Warunki w Banku Nest są naprawdę ciekawe.
Poczytajcie opinie o nest banku na forum bankowym.

Nie chcę zapeszać, ale faktycznie wszystko jest za darmo i bardzo wygodnie.

#3 2015-09-10 12:33:51

tanie-konto.pl
Gość

Konto cały czas darmowe bezwarunkowo, to naprawdę rzadkość w dobie podwyższania opłat za konta bankowe lub dodawania coraz to nowych warunków.

#4 2015-10-10 14:49:36

Piotrowiec
Gość

Jak już pewnie moi poprzednicy odpowiedzieli, Nest Bank to ta sama spółka co FM Bank. FM Bank jest taka jakby spółką matką zrzeszającą inwestorów praktycznie z całego świata (polskich także) i oni mają różne produkty finansowe.
Jeśli chodzi o wszelakie podstawowe transakcje w smart bank są darmowe, czyli darmowa wypłata z bankomatów, obsługa konta i posiadanie karty.
Ludzie często gadają, że jak bank nazbiera klientów, to zmienią warunki, ale ja bym się tego specjalnie nie bał, bo nawet jeśli się tak stanie, to można zamknąć konto i oni chyba nauczyli się na błędach Alior Sync, który najpierw miał wszystko za adrmo, a później wiemy jak się stało, co się bankowi nie opłacało i został sprzedany, więc chyba tego samego błędu Nest Bank nie popełni.

#5 2015-10-15 12:14:48

JanekJaneczek
Gość

Ja mam konto w Smart Bank.
Ciężko na początku cokolwiek powiedzieć o tej ofercie. Mogę powiedzieć tylko tyle, że łatwo się je założyło, bo całość trwała z 5 minut. Mogę też powiedzieć, że karta do konta w Smart Bank przyszła mi po 4 dniach.
Na razie jeszcze żadnych opłat nie wygenerowałem, ale mam to konto zaledwie miesiąc.
Na początku podchodziłem w taki sposób, że założyłem sobie Smart Banka żeby przetestować i ewentualnie żeby mieć dodatkowe konto. Wpłaciłem też 4000 zł na to konto oszczędnościowe 4%. Może jakiś dużych pieniędzy to z tego nie będzie, ale na pewno będą jakieś małe odsetki, bo to lepsze niż te pieniądze miałyby leżeć i nic nie generować.

#6 2015-10-21 09:48:09

Wikar Mariusz
Gość

Moja opinia nie będzie zbytnio pozytywna w końcu mają być bez ściemy.
Niestety system internetowy mojego konta w smart banku dość często się zawiesza, nie wiem jak u innych ale u mnie masakra. Od razu mnie wylogowuje i muszę od nowa się logować (nie jest to błąd internetu bo mam neostrade do 20 mega) i mimo to takie rzeczy się dzieją. Czytałem, że nie tylko ja mam takie problemy.
Dodatkowo dowiedziałem się po fakcie jak już założyłem konto, że smart bank nie ma swoich wpłatomatów i są problemy z wpłacaniem pieniędzy na konto.

#7 2015-11-01 19:35:39

Luigi
Gość

No to jedziemy bez ściemy!

Konto a dokładnie założenie i prowadzenie kont po 3 miesiącach mogę stwierdzić, że faktycznie jest darmowe w pełni.
Wydanie karty także jest w 100% darmowe.
Wypłacanie z bankomatów, ze wszystkich bankomatów bo wypłacałem z różnych i nigdzie nie naliczyli żadnej opłaty także jest darmowe.
Przelewy darmowe.

Wpłaty (tutaj mały minus) nie ma placówek i wpłatomatów - trzeba szukać euronetów ale wpłacałem ostatnio i nie naliczono mi żądnej opłaty także to też jest darmowe - chyba, że opłata będzie na koniec miesiąca jakaś ale raczej nie bo zwykle naliczają od razu.

Jakie pytania?

#8 2015-11-02 10:13:10

JackStrong
Gość

Czy w Smart bank jest aplikacja mobilna na tablet?

Mam pytanie może kompletnie oderwane od produktów finansowych. Ale chciałabym mieć stały dostęp do swoich środków finansowych w Smart Banku.

Oni się tak bardzo reklamują z tym, że są bankiem „mobilnym”. Dlatego nie wiem, czy z ich strony można pobrać jakąś specjalną aplikację? Czy może mają stronę dopasowaną do urządzeń mobilnych i taka aplikacja jest kompletnie niepotrzebna. Nie wiem też jak jest z bezpiecznym logowaniem się na telefonie lub tablecie. Przyznam szczerze, że się jeszcze do tego kroku nie odważyłam.

#9 2015-11-27 02:38:37

irka
Gość

Czy ktoś może mi udzielić informacji odnośnie Bank Smart czy darmowy jest na 100% czy nie?

Chodzi mi konkretnie o konta dla indywidualnych klientów. Pobierają za nie opłaty?

#10 2015-11-28 20:32:35

kickem
Gość

BEZ ŚCIEMY daje opinie pozytywną.
To konto naprawdę zasługuje na wyróżnienie a że tak jest to widzicie sami po opiniach wyżej i opiniach na innych forach a jest już ich dość sporo.

ja jestem klientem Smart Banku (mam tylko konto osobiste) od 6 miesięcy i do tej pory wszystko co mówili w swoich reklamach okazało się być prawdą także nie ma tutaj żadnej ściemy TO KONTO JEST W 100% BEZWARUNKOWE - POLECAM KAŻDEMU KTO SZUKA DARMOWEGO KONTA OSOBISTEGO.

W ofercie mają także oferty innych kont, które także wypadają bardzo dobrze w rankingach - także jeśli szukacie kont walutowych lub firmowych to także warto sprawdzić smart bank

#11 2015-12-08 23:35:37

Jackoja
Gość

Czy w Smart Banku można wziąć kredyt przez Internet? Mam takie pytanie na dziś.
Nie do końca orientuję się w tych wszystkich internetowych placówkach bankowych. To znaczy chyba tutaj w ogóle ciężko jest mówić o placówce, skoro chyba Smart Bank nawet nie ma żadnego oddziału w Polsce? Dlatego zastanawiam się w jaki sposób można zaciągnąć tam kredyt gotówkowy? Może tylko ja jestem do tego sceptycznie nastawiona, albo po prostu boję się, że wszystko jest takie proste. Wydaje się, że wystarczy wypełnić szybki formularz i pieniądze wędrują już na nasze konto. Ale czy komuś odmówiono w tym banku kredytu?

#12 2015-12-22 10:17:39

radek
Gość

Bez ściemy jest naprawdę wszystko w należytym porządku.
Maiłem już 2 konta bankowe takie osobiste i jeden rachunek firmowy cały czas i powiem krótko - reklamy kłamią na potęgę...
Większość rzeczy, które mi obiecywano w tamtych kontach bankowych nie miało miejsca, już nie będe rozpisywał się o nazwach banków  bo opinie pewnie zostanie usunięta TAK WIĘC jeśli chcecie naprawdę darmowego konta i bez kłamstwa to polecam smart bank.
Konto miało byc darmowe i jest darmowe, intuicyjne i bardzo funkcjonalne + łatwe w obsłudze.
tyle w temacie smile

#13 2016-02-03 21:55:51

riki
Gość

No ja wśród swoich znajomych głoszę dość często bardzo pozytywne opinie na temat tego konta w smart banku - studiuje bankowość właśnie i dość sporo uczymy się o tych wszystkich kredytach, lokatach i kontach bankowym, często porównujemy różne oferty banków tak żeby pochwalić się znajomością i wiedzą i nikt jeszcze nie narzekał na ofertę smart banku - BARDZO KAŻDY CHWALI ten bank.
przyglądaliśmy się tej ofercie razem ze znajomymi i każdy chwalił, ja mam to konto od 6 miesięcy i jest OK a wśród moich znajomych co raz więc osób przenosi swoje konto bankowe do smart banku - nic dziwnego skoro maja tak dobrą ofertę.

#14 2016-02-05 21:57:30

Aleksander
Gość

Konto w Nest Banku jest moim zdaniem bardzo dobrym i trafnym wyborem. Ten bank nie pobiera od nas praktycznie żadnych opłat. Prowadzenie konta jest darmowe, karta płatnicza również, no i wypłaty zw wszystkich bankomatów w kraju też są darmowe. Opłaty pobierane są jedynie za jakieś specjalne operacje takie jak na przykład wyrobienie duplikatu kary z upoważnieniem dla np. kogoś z rodziny. Tak więc dla osób takich jak ja, czyli bez wygórowanych oczekiwań, najzwyczajniej korzystających ze swojego konta.
Nie mają tylko natychmiastowych przelewów internetowych ale to już jak dla mnie taki malutki minus

Szybka odpowiedź

Wprowadź wiadomość i wyślij
Jesteś człowiekiem czy robotem?

Sprawdzenie czy jesteś człowiekiem czy robotem.

Stopka

Forum oparte na FluxBB