#1 2011-12-21 22:39:49

alaa
Gość

szukam hipoteki do użyczenia.

Witam,

zabrzmi to pewnie kosmicznie, ale szukam ratunku wszędzie, więc proszę o wyrozumiałość i o prosta i szczerą odpowiedz na moej pytanie.

Szukam osoby któa użyczyłaby mi hopoteki jako zabezpeczenie kredytu konsolidacyjnego, który chciałąbym zaciągnąć. Moje całe zadłużenie to 170000 zł. Bez hipoteki nie mogę rozwiązażć swoich problemów finansowych. Za taką przysługuę oczywistą rzeczą jet gratyfikacja. Wszelkie warunki, jeśli tylko byłaby Pań zainteresowany są do dogadania, w tym wysokośc gratyfikacji. Bedę wdzięczna za odpoiwedź

Pozdrawiam
Anna

#2 2011-12-21 22:40:49

anaaa
Gość

Odp: szukam hipoteki do użyczenia.

witam

nie wiem czy dobrze zrozumiałam  problem. Ja szukam osoby do użyczenia hipoteki pod zabezpieczenie kredytu w kwocie 170000 zł. Jeśli dobrze zrozumoałam nie możecie Państwo wziąć kredytu na siebie w kwocie 108000 zł.  W zamian za użyczenie hipoteki mogłabym wziąć Państwa kredyt na siebie. Pisałam już mnóstwo prósb i zapytrań, dlatego nie piszę więcej. Jeśli moja propozycja Państwa zainteresuje to proszę o wiadomość a wtedy porozmawiamy io szczegółach. Jeste, uczciwą osobą która popadła w kłopoty jak większość osob na forum  i szukam rozwiązania dla siebie i może wspólnie udałoby nam się wyjść z kłopotów.

Pozdrawiam
Anna

#3 2011-12-21 22:42:00

anaa
Gość

Odp: szukam hipoteki do użyczenia.

witam

nie wiem czy dobrze zrozumiałam  problem. Ja szukam osoby do użyczenia hipoteki pod zabezpieczenie kredytu w kwocie 170000 zł. Jeśli dobrze zrozumoałam nie możecie Państwo wziąć kredytu na siebie w kwocie 108000 zł.  W zamian za użyczenie hipoteki mogłabym wziąć Państwa kredyt na siebie. Pisałam już mnóstwo prósb i zapytrań, dlatego nie piszę więcej. Jeśli moja propozycja Państwa zainteresuje to proszę o wiadomość a wtedy porozmawiamy io szczegółach. Jeste, uczciwą osobą która popadła w kłopoty jak większość osob na forum  i szukam rozwiązania dla siebie i może wspólnie udałoby nam się wyjść z kłopotów.

Pozdrawiam
Anna

Szybka odpowiedź

Wprowadź wiadomość i wyślij
Jesteś człowiekiem czy robotem?

Sprawdzenie czy jesteś człowiekiem czy robotem.

Stopka

Forum oparte na FluxBB