#1 2012-12-28 00:40:27

Gibki
Użytkownik

Pomniejszenie kwoty odszkodowania w HDI

Miałem wykupione OC w HDI, sytuacja była następująca. Miałem dawno temu stłuczkę, miesiąc po zdarzeniu przyszła mi decyzja, że otrzymam całkiem zadowalającą kwotę, ale po 2 dniach przyszło sprostowanie, że kwota zostanie pomniejszona, bo źle coś obliczyli. Ej, ale do cholery co mnie to interesuje, mogli lepiej liczyć! Czy mam prawo to gdzieś zgłosić?

#2 2012-12-29 19:16:14

Kao
Użytkownik

Odp: Pomniejszenie kwoty odszkodowania w HDI

Odwołuj się, a jak nie to strasz ich rzecznikiem praw konsumenta, ja miałem podobną sytuację i takie pismo odwołujące w moim przypadku pomogło bardzo skutecznie.

#3 2013-02-15 13:46:38

natalka19
Użytkownik

Tak, masz prawo zgłosić takie sytuacje. Do czego to do chodzi w Polsce. Gdyby zwykły człowiek się pomylił zaraz by go straszono sądami i nie wiadomo co jeszcze. Im też nie może to ujść na sucho.

#4 2013-02-26 17:33:53

Krzysztof_Kawałowski
Użytkownik

To co ja proponuję to zwróć się do nich o wydanie kopii całej dokumentacji akt szkody w szczególności wycen wykonanych w sprawie i na tej podstawie bez problemu stwierdzić czy ktoś nie robi z ciebie wała. Wniosek jest do uzyskania na eOszkodowania.pl jak Ci prześlą kopie akt to napisz co tam jest albo wrzuć skany na forum zaraz coś spróbujemy doradzić.

Pozdrawiam,
Krzysztof Kawałowski

#5 2013-02-27 22:01:40

aneta.nic1
Użytkownik

Pewnie na początku i dobrze sobie policzyli ale kwota, która im wyszła mogła się wydać za duża dlatego chcieli nieudolnie odwrócić sytuację i stwierdzili, że źle jednak policzyli.

Szybka odpowiedź

Wprowadź wiadomość i wyślij
Jesteś człowiekiem czy robotem?

Sprawdzenie czy jesteś człowiekiem czy robotem.

Stopka

Forum oparte na FluxBB