#1 2012-10-21 19:54:32

Malmon
Użytkownik

Auto Casco w Liberty Direct

Co możecie powiedzieć ciekawego o Liberty Direct. Jakie są u nich ubezpieczenia, czy opłaca się wziąć u nich pakiet AC? Proponują mi go stosunkowo tanio, a chwalą się szybką likwidacją szkód.

#2 2012-10-22 08:41:36

Gogol
Użytkownik

Odp: Auto Casco w Liberty Direct

Liberty Direct jest przede wszystkim dość drogie, z tego co wiem to jedno z najdroższych ubezpieczycieli na polskim rynku, a co za tym idzie, to jest dobrej jakości, dlatego faktycznie szybko usuwają szkody.

#3 2012-10-31 14:40:30

9R23513K
Użytkownik

Wiecie co, ja jakoś nie polubiłem tej firmy. Pamiętam jak wchodzili na rynek kilka lat temu, to obiecywali, że będzie niesamowicie tanio i w ogóle super, a co się okazało, jest drogo i nie ma jakoś super fajnie, bo moi znajomi mieli dużo problemów z obsługą. poczytaj:

http://www.forum-ubezpieczenie.pl/liberty-direct-f49/

#4 2013-01-16 19:59:01

jadwigab
Użytkownik

Niestety, ja też nie przychylę się do pozytywnej opinii o nich. Nie dosyć że są drodzy to jeszcze i mało profesjonalni,...jakoś nie mam do nich serca ani też pod zadnym pozorem bym ich nie wybrała...ale wszystko zależy od upodobań;0

#5 2013-01-16 20:00:03

jadwigab
Użytkownik

w wogóle faktycznie miało być u nich tanio i co wyszło...jak tylko się zakręcili w środowisku od razu stawki skoczyły niemal 100 procent ;/

#6 2013-02-28 12:32:58

kubaguzik
Użytkownik

Liberty Direct jest jedną z najdroższych firm na naszym rynku ale rzeczywiście szkody likwidują bardzo szybko i tym mogą się pochwalić.

Szybka odpowiedź

Wprowadź wiadomość i wyślij
Jesteś człowiekiem czy robotem?

Sprawdzenie czy jesteś człowiekiem czy robotem.

Stopka

Forum oparte na FluxBB