#1 2012-10-29 22:10:01

Bingo
Użytkownik

Czy PZU zabierze mi wszystkie zniżki w OC?

Niedawno miałem stłuczkę z mojej winy. Dotychczas miałem 60% zniżki, więc płaciłem jakieś 500zł za moje auto. Czy teraz potrącą mi wszystkie zniżki, czy jedynie jakiś procent?

#2 2012-10-31 14:39:03

9R23513K
Użytkownik

Odp: Czy PZU zabierze mi wszystkie zniżki w OC?

Zależy od tego jaka była szkoda. Jak jakaś niewielka to zabiorą Ci jakąś część, a jak rozwaliłeś samochód za kilkaset tysięcy, to mało tego że stracisz zniżki, to jeszcze będą nadwyżki (nawet do 260%)

#3 2012-11-16 09:22:17

Ow
Użytkownik

No kolega o dziwnym nicku powyżej mnie uprzedził smile. Ja miałem dawno temu taką akcję, ale zabrali mi tylko 10% zniżek za OC. Jednak to była tylko błaha stłuczka w zderzak.

#4 2012-12-13 13:38:22

Amazing
Użytkownik

Ja natomiast za błahą stłuczkę w MTU straciłem 50 % zniżek, czyli prawie wszystko, dlatego poszedłem do PZU i mam ich gdzieś. Nie martwię się przynajmniej o to, ze w razie czego zostanę na lodzie.
Zapytaj na forum pzu

#5 2012-12-29 22:03:05

Kao
Użytkownik

Opisz co zrobiłeś w stłuczce? Możliwe, że to tylko jakaś pierdoła. Opowiedz dokładnie co tam zrobiłeś, to pomożemy Ci obliczyć jakie zniżki Ci mogą polecieć. Myślę, że nie będzie tak źle.

#6 2013-02-28 12:45:57

kubaguzik
Użytkownik

No właśnie dołączam się do pytania i jestem ciekaw jak wielka była ta stłuczka. Dopiero wtedy będzie można powiedzieć coś więcej bo na razie mamy za mało informacji.

Szybka odpowiedź

Wprowadź wiadomość i wyślij
Jesteś człowiekiem czy robotem?

Sprawdzenie czy jesteś człowiekiem czy robotem.

Stopka

Forum oparte na FluxBB