#1 2012-12-31 13:02:58

Wielki
Użytkownik

Wypadek na basenie i odszkodowanie

Miałem wypadek na basenie, który nie był z mojej winy. Jakieś dzieci wylały szampon czy coś w tym stylu i przez to było ślisko. Kto za to odpowie i gdzie mam się udać? Wybiłem sobie ząb i obiłem rękę.

#2 2013-02-20 15:10:09

natalka19
Użytkownik

Odp: Wypadek na basenie i odszkodowanie

A jesteś ubezpieczony w jakimś towarzystwie ubezpieczeniowym? Bo jeżeli nie to nie masz co liczyć na jakiekolwiek odszkodowanie za tę oto krzywdę.

#3 2013-02-26 17:26:39

Krzysztof_Kawałowski
Użytkownik

W związku z tym za stan nawierzchni basenu odpowiada właściciel lub firma wynajęta do należytego utrzymania basenu. Jednak najlepiej iść do dyrektora obiektu.
Do rozmowy najlepiej się przygotować wcześniej określić roszczenia i żądania. Żeby na rozmowie nie palnąć chcę 1 mln. bo tyle płaca w Stanach smile
Choć najlepiej ustalić adres właściciela i wysłać do niego roszczenia na piśmie. Jest strona skąd można za darmo pobrać pismo z roszczeniami, lub zlecić im przygotowanie takiego pisma za 200/300 zł eOdszkodowania czy coś takiego.

Pozdrawiam,
Krzysztof_Kawałowski

#4 2013-02-27 22:15:48

aneta.nic1
Użytkownik

Ja również proponuję przejść się do dyrektora obiektu. Jeżeli jest to człowiek rozumny to na pewno udzieli odpowiedniej pomocy i wypłaci rekompensatę a jeżeli jest to gorszy człowiek to może być ciężko.

#5 2013-03-01 00:32:32

Kacper
Użytkownik

To taki "śliski" temat i nie dlatego, że chodzi o pośliźnięcie się na basenie. Właściciel może powiedzieć, zę to Ty nie korzystałeś z basenu tak jak trzeba, bo na przykład biegałeś, a tam jest zakaz biegania. Naprawdę może być różnie z tym.

Szybka odpowiedź

Wprowadź wiadomość i wyślij
Jesteś człowiekiem czy robotem?

Sprawdzenie czy jesteś człowiekiem czy robotem.

Stopka

Forum oparte na FluxBB