#1 2012-10-09 08:51:45

Marika
Użytkownik

Warto się ubezpieczyć i wykupić AC - popatrz

Historyjka dość popularna: ktoś kupił auto, zaoszczędził na AC, ukradli mu i został z niczym. Dokładnie tak było z moim bratem kilka miesięcy temu. Zakupił auto za 20 000zł, dla jednym mało, dla innych to kilka lat odkładania. Samochód średniej klasy używany, ale komuś się zapewne przyda na części.
Tak, że warto się ubezpieczyć z AC

Offline

#2 2013-03-01 00:09:23

Kacper
Użytkownik

Odp: Warto się ubezpieczyć i wykupić AC - popatrz

tak, ale żeby jeszcze dostać pieniądze z tytułu kradzieży to druga sprawa. Zależy jeszcze w jakiej firmie jest się ubezpieczonym, bo mówię Wam, że wiele towarzystw kombinuje jak koń pod górę, żeby tylko nie wypłacać.

Offline

#3 2013-10-20 22:08:29

toni
Użytkownik

Odp: Warto się ubezpieczyć i wykupić AC - popatrz

Moja znajoma kupiła auto, wykupiła AC i dostała 0zł. Mojego auta nie da się ubezpieczyć, bo za stare. Niestety nie zawsze AC jest takie super.

Offline

#4 2014-06-23 16:15:35

Auriga
Użytkownik

Odp: Warto się ubezpieczyć i wykupić AC - popatrz

Każdy ubezpieczyciel będzie kombinował aby auto było ubezpieczone, ale w rzeczywistości ubezpieczenie nie funkcjonuje. Przykład z ubezpieczeniem domu. Można ubezpieczyć od skutków wichury, ale trzeba wykupić dodatkowo od przewalonego drzewa. Ponieważ "skutki wichury" nie obejmują zniszczeń spowodowanych przez upadające drzewo.

Z AC jest podobnie. ma to sens ale u dobrego ubezpieczyciela i ze znajomością wszelkich kruczków prawnych. Starych aut nie opłaca się ubezpieczać z AC, ponieważ składka będzie wyższa niż normalnie a i tak nie widzę możliwości, aby ktoś je kradł.

AC to dosyć śliski temat.

Offline

Szybka odpowiedź

Wprowadź wiadomość i wyślij
Jesteś człowiekiem czy robotem?

Sprawdzenie czy jesteś człowiekiem czy robotem.

Stopka

Forum oparte na FluxBB