#1 2012-11-23 12:59:03

Alberto
Gość

Szybka pożyczka na dowód bez zaświadczeń - gdzie dostanę

Jak w temacie czy istnieje pożyczka na dowód udzielana w 15 minut czy to tylko ściema?
Jaki bank takie kredyty udziela? getin bank, provident, lukas bank?

#2 2013-01-26 21:04:53

MartaBania
Użytkownik

Odp: Szybka pożyczka na dowód bez zaświadczeń - gdzie dostanę

Nie wiem czy te banki udzielają nam takich pożyczek ale wiem że na pewno słynną Chwilówka nam taki szybki kredyt. Niestety najczęściej trzeba posiadać zaświadczenia a nawet poręczyciela więc 15 minut moze się trochę wydłużyć....

#3 2015-07-23 14:06:52

admin
Administrator

Szybki kredyt na wyciąg z konta ma zdaję sie kilka banków teraz: Getin, EuroBank, pko

#4 2015-09-10 12:14:34

Walerian
Gość

Z tymi szybkimi pożyczkami na dowód radzę mocno uważać mam znajomych, którzy się mocno na nich przejechali, można wpaść w pętlę kredytową, poczytajcie sobie forum-kredytowe.pl .

W bankach dzisiaj trudno o kredyty na dowód pozostają jedynie praktycznie parabanki poczytajcie sobie:
http://www.forum-ubezpieczenie.pl/finan … -t370.html
http://www.budowa-info.pl/finanse-i-pra … -t323.html
http://www.pap.edu.pl/kredyt-studencki- … t3364.html

#5 2015-11-27 02:43:24

tomasz81
Gość

Witam

Potrzebuje pożyczki na dowód prywatnej 200-300 zł , jestem juz troche na forum i dzialam dosyć aktywnie , pracuje , kase bym oddal 10-tego przyszłego miesiąca , moge sie zweryfikowac kontem bankowym + jakies oswiadczenie , niewiem jak wyglada udzielanie pozyczek takowych , jestem z 3miasta . Moge zaoferowac jakis fajny %. Poprosze kontakt na priv , tylko niech sie nie zglaszaja ludzie zadajacy przedwplat i innych cudów , niewidów , chce z kims normalnie zalatwic szybko sprawe i ktos przy okazji zarobi . Oczywiscie kontakt telefoniczny ze mna tez jak najbardziej

#6 2016-03-18 23:49:24

mitrek
Gość

Przedstawiciele banków podkreślają, że chwilówki są sprzeczne z podstawowym założeniem idei bankowości, która zakłada stabilne, trwające w czasie relacje z klientem, które umożliwiają dopasowanie produktów do potrzeb i możliwości klienta.

W bankach też sa szybkie kredyty na dowód bez zaświadczeń:
SZYBKI KREDYT BEZ ZAŚWIADCZEŃ (tzw. kredyt na dowód)

Zdecydowana większość klientów, którzy już korzystają z usług banków, nie musi sięgać po chwilówki – lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z debetu w koncie, a nawet zwykłej niewielkiej pożyczki gotówkowej, którą można spłacić (w większości przypadków) bez finansowych konsekwencji przed terminem. Przy czym eksperci radzą, by dokonywać jednorazowej spłaty kapitału (wpłacanie większych kwot, nie pokrywających jednak całości zobowiązania mija się z celem, bo bank przygotowuje nowy harmonogram spłat – odpłatnie).

Szybka odpowiedź

Wprowadź wiadomość i wyślij
Jesteś człowiekiem czy robotem?

Sprawdzenie czy jesteś człowiekiem czy robotem.

Stopka

Forum oparte na FluxBB