#1 2011-12-21 23:20:08

janiaaa
Gość

pożyczka prywatna gliwice

Słuchaj ja przed chwilą z nią rozmawiałam babka około 50 wydaję się sympatyczna dała nam wielką nadzieję podała adres swojej agencji kredytowej która miesci się w Bielsku Białej mówi że może przyjechać do nas po dokumenty albo my możemy jej je przywieźć pierwsze co potrzebuje to wyciąg z księgi wieczystej i jeszcze coś tam z domem bo to jest najważniejsze żebyśmy mieli dom na oku do kupienia bo na niego będzie hipoteka potrzebuje też nasze umowy z bankami na te kredyty co mamy do tej pory. Ona ma w dwóch miejscowościach znajomości mówi że przejdzie roczne opóźnienie z bikiem i nie chce nic ŻADNEJ KASY  wcześniej tylko po załatwieniu. Co o tym sądzisz ?? idę na pierwszy ogień ja jak się uda trzymaj kciuki to dam CI namiary na tą Panią.

#2 2011-12-21 23:39:26

dizejka
Gość

Odp: pożyczka prywatna gliwice

No ja miałam bardzooo podobnie z babką z Gliwic,tez do mnie dzwoniła,tez chciała przyjechac z umową do podpisania,jak juz wsio było dogadane nagle okazało sie ze trzeba podpisac umowę na wyłaczność...umowa fatalnie zrobiona,byłabym uwiązana z nimi do konca życia  ,prowizja ...10 % płatna gotówka przed udzieleniem kredytu,choc na poczatku mówiła zupełnie co innego..Jak napisałam ze umowy takiej nie podpisze bo ...i wymieniłam dlaczego i co zmienic ,przestali sie odzywac
A kredyt oferowali o oprocentowaniu 10% ,czyli bardzo tani..ciekawe to wszytsko
Potem sie odezwe bo mąz na kolacje

#3 2012-09-08 13:15:06

Kubu2012
Użytkownik

Prywatne pożyczki chyba nie są opłacalne, jak już to lepiej brać pożyczkę w banku. Najczęściej firmy prywatne próbują jedynie zarobić na każdym kliencie:(

#4 2012-09-10 10:37:48

Marlenax1x
Użytkownik

Też wydaje mi się, że prywatne firmy zazwyczaj udzielają droższych pożyczek. Porównaj stawki, warunki i dopiero potem podpisz umowę smile

#5 2012-09-13 12:12:14

Artek
Użytkownik

W prywatnych firmach najczęściej mamy do czynienia z tzw ukrytymi kosztami..Wszystko drobnym druczkiem na samym końcu umowy.. Najczęściej o kosztach tych dowiadujemy sie po podpisaniu umowy i wezwaniu do zapłaty sad

Szybka odpowiedź

Wprowadź wiadomość i wyślij
Jesteś człowiekiem czy robotem?

Sprawdzenie czy jesteś człowiekiem czy robotem.

Stopka

Forum oparte na FluxBB